Diğer araçlar internetteki binlerce spekülasyonun hala bilinmeyen hedefi.

Diğer araçlar internetteki binlerce spekülasyonun hala bilinmeyen hedefi.

Albert Torres takip testinde iyileşti ve Berlin’deki Avrupa bisiklet parkurunun genel ‘omnium’unda altın madalya aldı.

Torres, sondan bir önceki test olan puanlama testinde başarısız olmasına rağmen Avrupa şampiyonu unvanını on dördüncü sırada tamamlayarak beşinci sırada son tura başlamak için on dördüncü sırada yer aldı.

İspanyol koşucu, son testin son sprintinde, 140 puanla Albert Torres’in 142 puanına ulaşarak liderliği kaybeden Danimarkalı Julius Johansen’den altını kapmak için gereken puanları elde etti.

Kovalamaca testinden önce Torres’in 84 puanı vardı ve Johansen’den 26, bronz madalyadan ise 8 puandı.

Ciudadela’dan (Menorca) gelen bisikletçi, birinci disiplinde üçüncü (sıfırdan) ve ikinci (tempo) dördüncü oldu. Sonra gol attı ve tekrar Avrupa şampiyonu olma peşinde kahramanca toparlandı.

Marc Márquez sezona, diğer 21 sürücünün onu tahtından indirmek isteyeceğini bilerek başlıyor. Son üç yılda az ya da çok farkla üst üste şampiyonluk kazandıktan sonra, Cervera’dan sezon iyi başlıyor ama omzundan ameliyat olduktan sonra% 100 değil.

Nil Baños / Spor

Konular

Marc Márquez

Marc konuşmasına başlamak üzere, “Sezona yeniden başlamak harika. Omzumdaki problemlerden çoktan kurtuldum ve bu hafta sonu ve yarışa odaklandım,” dedi. ’93’, yeni biten bu sezon öncesi döneminin geçirmesi gereken sakatlık, ameliyat ve iyileşme nedeniyle “biraz garip” olduğunu belirtmek istedi. Marquez, “İyileşmenin% 100 tamamlanmasına çok yaklaştım, ancak hazırım” dedi.

Ana rakiplerinin ve rakiplerinin 2019 şampiyonluğu için kim olduğunu düşündüğü sorulan Marc, 2017’de herkese istisnasız bakmayı öğrendiğini söyledi. “2017’de neredeyse hiç kimse Dovizioso’dan bahsetmedi ve sonunda yenilmesi gereken adam oldu,” diye anımsıyor bir Marc, unvanını yeniden onaylayabilmeyi hedefliyor.

Cervera sürücüsünün bu yıl kendisini iyileştirmeye koyduğu şeylerden biri de kazaları. “Elbette düşme sayısı azaltmak istediğim bir şey, ancak tekrar şampiyon olmak için bu kadar düşmem gerekirse, hemen şimdi imzalıyorum,” dedi gülerek.

MotoGP 2019: Değişim yılı

Honda yenilecek rakip

Márquez, Honda’nın performansını iyileştirmek için çok çalıştığını vurguladı ve “bazı yönleri iyileştirmenin diğerlerinde kaybetmek zorunda olmak anlamına gelmediği bir denge bulmaya çalışmak” dedi. Kişisel düzeyde, birkaç kez kendini “hazır” hissettiğini ve sonunda “önemli olanın hafta sonuyla yüzleşmek için iyi bir zihniyete sahip olmak olduğunu” ekledi.

Ada Colau Hükümeti, yürüyerek, bisikletle ve toplu taşıma ile seyahat etmeyi teşvik etmek amacıyla bu ay 2016 yılında ücretsiz otoparkını iptal ettikten sonra, Barselona’daki yeşil ve mavi bölgeye park etmek, ikinci yıl için bu Ağustos için ödenecek.

ElPeriódico.com

Önlem ayrıca, park yerinin işlevlerini dönüşümlü olarak sürdürmek ve konut sakinleri için bu ay da alanların kullanılabilirliğini garanti etmek için uygulandı.

Belediye meclisi daha sonra Ağustos ayında yerlerin ücretsiz olmasının, özellikle şehir dışından gelen insanlar tarafından özel ulaşım kullanımını teşvik ettiğine ve böylece sakinlerin arabalarını evlerinin, hanelerin yakınına park etmelerini zorlaştırdığına dikkat çekti.

Europa Press’in danışmanlığını yaptığı Serveis Municipals’ın (B: SM) Barselona yıllık hesaplarına göre, 2016 yılında düzenlemeye tabi park alanlarında toplamda% 6,2’lik bir artış oldu, 38,9 milyona ulaştı ve daha fazla yeşil alan şehir sakinlerinin tercihi olan La Sagrera’daki 900 yenileri gibi şehirde kuruldu.

Aynı belediye hesapları, düzenlemeye tabi park alanlarından toplamda 36,6 milyon euro toplanan 2106 yılında, 2015 yılına göre yeşil bölgenin yabancıların kullanımına yönelik işgalinde% 15,3’lük bir artışı vurgulamaktadır.

EasyPark uygulaması tarafından yapılan bir araştırmaya göre, İspanyolların yurtdışında en çok yaz tatillerinde işledikleri ihlallerden biri ve bu nedenle para cezası almalarının nedeni kötü park.

ajanslar

Bu nedenle, tatilde olsak bile, örneğin yanlış park için para cezasına çarptırılmak gibi değişmeyen şeyler olduğunu daha fazla hesaba katmalıyız. Başka bir ülkede olduğumuz için tam olarak cezalandırılmamızın nasıl olacağını düşünmek kolaydır. Veriler, evet olduğunu ve ayrıca bunun çok yaygın bir şey olduğunu doğruluyor.

Onların verilerine göre, turistlerin% 95’i, diğer ülkelerde işlenen suçların “göz ardı edilemeyeceğinin” farkında değil, çünkü 2015’ten beri bir Avrupa Birliği (AB) yönetmeliği, AB ülkelerine sürücü veya araç sahibi aracı bulmak ve cezayı bildirmek için veri alışverişi yapma izni veriyor. Şirket yazılı olarak bir açıklama yaptı.

EKSTRA PROBLEMLER

EasyPark, her ülkenin kendi araçlarıyla başka bir ülkeye seyahat eden veya kiralık araç kullanan İspanyolların karşılaştıkları iki ana sorundur, dil engelleri ve her ülkenin düzenlemelerindeki “cehalet” olduğunu vurguladı.

Böylece şirket, on AB ülkesinde (İtalya, İspanya, Norveç, Finlandiya, İsveç, Danimarka, Hollanda, Avusturya ve Almanya) park ücreti ödeyebileceğiniz uygulamasıyla “bu engelleri aşmayı” hedefliyor. döviz kuru, nakit veya kredi kartı kullanımı. “

İspanyol karayollarında en yaygın yaz cezaları

Arabanızın çalınmasını önlemek için ipuçları

EasyPark’ın İspanya direktörü Tania Cazalis, uygulamanın “yeri bilmeden ve kendi dilimizde bir makine aramaya gerek kalmadan park etmeyi başlatmanıza, durdurmanıza ve uzatmanıza izin verdiğini” açıkladı.

Yarış video oyunu endüstrisinin sağlığı yerinde. Bir yıldan biraz daha uzun bir süre önce, mevcut oyunlar zaten eskiydi ve Gran Turismo gibi büyük seriler henüz yeni nesil konsollarda piyasaya sürülmemişti. Ancak geçen sonbaharda, Gran Turismo Sport, Forza 7, Project Cars 2 veya Need For Speed ​​Payback bunu düzeltmek için geldi ve Formula 1 serisinin yıllık taksitine ve daha önce gelen Dirt 4’e eklendi.

Àlex Soler

@hayalhanemersin

Böylesine kalabalık bir türle, geliştiriciler dalganın zirvesinde kalmak için her şeyi yapar. Örneğin Gran Turismo Sport, kullanıcılarını dinleyerek yeni otomobiller ve daha fazla ‘çevrimdışı’ seçenekleri ücretsiz olarak tanıtıyor ve Mart ayına kadar 50 yeni otomobil dahil etme sözünü yerine getirdi. Soru, Audi e-tron Vision Gran Turismo ve yeni Toyota Supra iki güncellemeyle ücretsiz olarak gelse bile daha sonra eklemeler için ücret almaya başlayıp başlamayacaklarıydı. Kritik bir başarı olan Project Cars 2 ise, 9,99 avroya yeni parçalar ve arabalar içeren paketler şeklinde iki DLC’yi (İndirilebilir İçerik) yayınladı ve daha fazlası gelecek.

|

GT SPORT İÇİN 9 DAHA ÜCRETSİZ ARABA

Oyunun yaratıcısı Kazunori Yamauchi, kasım ayından mart ayına kadar gerçekleşen güncellemelerde her zaman olduğu gibi, bu hafta Gran Turismo Sport’a ücretsiz olarak tanıtılacak dokuz arabanın siluetini Twitter’da yeniden yayınladı ve böylece bilinmeyenleri ortadan kaldırdı. ve yeni içerik için ücret talep etmeyeceğinizi göstermek.

Güncelleme önümüzdeki hafta geliyor.来 週 、 ア ッ プ デ ー が 来 ま す。 # GranTurismoSport #GTSport #GranTurismo # PS4share pic.twitter.com/dwaahBGTVb

– 山 内 一 典 (@Kaz_Yamauchi) 24 Mayıs 2018

İlk güncellemelerde olduğu gibi, bu tür https://gamblingprofessors.com/tr/casinoslot/ bir duyuru, forumları güncelleme hazır olur olmaz sürecek modellerin tahminleriyle dolduran toplulukta çok fazla heyecan yarattı. Güvenli görünen, efsanevi Mitsubishi Lancer Evolution IV, Lamborghini Miura ve küçük ve klasik Fiat 500 olacak. Ek olarak, gelecek veya Scion FR-S, Subaru BRZ veya Toyota GT86 olacak. Siluetleri aynı olduğu için hangisinin olduğunu tahmin etmek imkansız. Kompakt modele gelince, muhtemelen daha sportif versiyonlarında bir Renault Mégane ve bir Clio olacak gibi görünüyor. Diğer araçlar internetteki binlerce spekülasyonun hala bilinmeyen hedefi.

Bu güncellemeyle, Gran Turismo Sport zaten 224 araç sunacak, 162 araçla piyasaya sürüldü ve her zaman olduğu gibi, kesinlikle yeni bir devre veya mevcut olanlar için yeni varyantlar, ‘Scapes’ modu için daha fazla seçenek içerecek, ve ‘çevrimdışı’ mod ‘GT League’ için daha fazla turnuva.

LE MANS’IN RUHU

Project Cars 2’ye gelince, merakla beklenen DLC ‘Spirit of Le Mans’ nihayet Haziran ayının başlarında, İngiltere’de, dünyanın en önemli dayanıklılık testinden kısa bir süre önce, 5’te çıkacak gibi görünüyor. Ancak, Xbox çevrimiçi mağazasındaki bir hata, DLC’nin içeriğini erken keşfetti.

|

Mağazada gösterilen paketin açıklamasına göre, ” Le Mans ” filmindeki gibi yeniden yaratılan Le Sarthe Circuit, klasik yarış arabaları Ferrari 512 S, Ferrari 512 M ve Porsche 917 LH ve modern Toyota TS050 Hybrid, Porsche 919 Hybrid, Audi R18 (Fuji 2016) ve Audi R18 (Le Mans 2016). Resmi bir onay olmadığında, fiyatın önceki DLC, ‘Eğlence Paketi’ ve ‘Porsche Efsaneleri Paketi’ yönünü takip etmesi ve 9,99 avroya mal olması bekleniyor. 

Gran Turismo Sport, yeni Toyota Supra’yı ücretsiz olarak ekliyor

Audi ve Gran Turismo, çok gerçek bir prototip olan e-tron Vision GT’yi sunuyor

Böylece Project Cars 2, rekabete açık tüm sınıfların yeniden yaratılan gerçek devrelerin sayısı ve araba yığınını dikkate alarak, olasılıklar kataloğunu genişletmeye devam ediyor.

Avrupa Otomobil Üreticileri Birliği (ACEA) Genel Sekreteri Erik Jonnaert, ekonomik kriz öncesinde rakamlara yaklaşmasına rağmen Avrupa otomobil endüstrisinin durumunun “kırılgan” olmaya devam ettiğine işaret etti.